ارائه خدمات سرمایه گذاری

سرمایه گذاری های این شرکت طی دهه های گذشته در قلمرو بنادر کشور معطوف به بندر شهیدرجایی، منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا و منطقه آزاد شلمچه بوده است.

احداث بزرگ ترین انبار سرپوشیده در بندر شهیدرجایی و استقرار مجهزترین تجهیزات بندری برای تخلیه و بارگیری از اولین و مهمترین سرمایه گذاری این شرکت در دهه 80 بوده است.

همچنین در بندر آستارا با احداث یک بندر تجاری شامل سه پست اسکله، سه باب انبار سرپوشیده، ساخت ترمینال و سیلوی غلات، استقرار یک دستگاه مکنده غلات با ظرفیت تخلیه 3 هزار تن در ساعت و همچنین دو شناور لایروب و یدکش از جمله سرمایه گذاری های این شرکت در سال های اخیر بوده است.

همچنین احداث پایانه لجستیکی با وسعت 10 هکتار و قابلیت ارائه خدمات به انواع کالاهای کانتینری، عمومی و فله، یکی از سرمایه گذاری های مشترک شرکت خدمات بندری و دریایی کاوه در جنوب غربی ایران به شمار می رود.

این شرکت همچنین برای توسعه و ارتقاء بندر تجاری آستارا به عنوان یکی از اولین بنادر بخش خصوصی در کشور تمایل به جذب سرمایه گذار  در حوزه های زیرساختی دارد.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com